Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01
Izvēlētā Tirgus diena:
Piektdiena, 21.01

Izvēlies Tirgus dienu, lai turpinātu.

Saimniecību piedāvātais produktu sortiments katrai Tirgus dienai ir atšķirīgs, tāpēc izvēlies Tirgus dienu, uz kuru vēlies veikt pasūtījumu, pirms uzsāc produktu pievienošanu savam pirkumu grozam!

Mottra

Svītrainais asaris

Svītrainais asaris ir hibrīds starp asari (Morone saxatilis) un balto jūrasasari (М. Chrysops). Svītrainais asaris barojas ar vēžveidīgajiem, mīkstmiešiem un citām mazākām zivīm (tās ir plēsīgās zivis). Tam ir maiga garša ,balta gaļa, gandrīz nav asaku. Īpaši garšīga pagatavojot to veselu vai arī filējot. Ķidātas zivs svars 500 - 800 g. SIA Mottra piedāvā Latvijā audzētas svaigas zivis un kaviāru.
Realizācijas termiņš: 5 dienas.
10.60 € / 600 g

Tirgus dienas

Tirgus diena

21 Janvāris
Piektdiena
24 Janvāris
Pirmdiena
27 Janvāris
Ceturtdiena

Mottra

Uzņēmums SIA Mottra dibināts 2002. gadā kā Krievijas - Latvijas kopuzņēmums. Pašu uzņēmumā izveidotā slēgtās recirkulācijas sistēma nodrošina ekoloģisku, ilgtspējīgu un zivīm un videi draudzīgu zivju audzēšanas un apstrādes procesu.
Uzņēmumā izmantotā tehnoloģija ir izstrādāta 1990. gadu sākumā Krievijas kaviāra ražošanas galvaspilsētā Astrahaņā. Kopš tā laika tehnoloģija tiek pastāvīgi pilnveidota, ievērojot mūsdienu prasības un jaunu metodoloģiju. Daudzie patenti ļauj uzņēmumam SIA Mottra izmantot visizsmalcinātāko slēgtās recirkulācijas sistēmu.
Komandā ir profesionāļi ar 40 gadu pieredzi zivju produkcijas ražošanā. Vadošie biologi padomju laikā ir beiguši institūtu Astrahaņā ar specializāciju storu audzēšanā.
SIA Mottra saimniecībā stingri uzrauga zivju barības un dzīves apstākļu kvalitāti. Zivju barības ražošanā netiek izmantoti nekādi ģenētiski modificēti produkti, dabiskās barības sastāvā tiek iekļauti tikai mikroelementi. Barības ražotāji ir uzticami, ar ilgu vēsturi storu barības ražošanā un izmanto vislabāko pieejamo kvalitātes kontroles sistēmu. Tāpēc SIA "Mottra" komanda ir pārliecināta, ka zivīm tiek nodrošināta tāda barība, kas līdzvērtīga barībai dabā.

Citi produkti